Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Decofire

Zyskaj 0,25% cashback za zakupy w Decofire

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Decofire to wyjątkowy sklep dla domu i biura. W jego ofercie znajdziesz setki produktów, które sprawią, że każdy dzień będzie naprawdę wyjątkowy. Dom jest dla każdego z nas miejscem szczególnym. To tam odpoczywamy, skrywamy się przed problemami dnia codziennego, odpoczywamy. Właśnie taka jest filozofia sklepu Decofire, który w swojej ofercie posiada wszystko co niezbędne, aby dom stał się jeszcze przyjemniejszy. Jeżeli chcesz urządzić go po swojemu, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z asortymentem Decofire. Przekonaj się, jak łatwo możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce, do którego powroty będą naprawdę niebywałą przyjemnością!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Decofire oferuje zawsze:

  • Wszystko do ogrodu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 41 dni

Po dokonaniu zakupu w Decofire, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.