Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

DekorujSciany

Zyskaj 3% cashback za zakupy w DekorujSciany

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Witaj w "DekorujSciany" - miejscu, gdzie Twoje marzenia o pięknych i wyjątkowych wnętrzach stają się rzeczywistością! Nasz sklep to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz najnowsze trendy w dziedzinie tapet i kafli, ale także miejsce, które inspiruje do tworzenia niepowtarzalnych aranżacji. Tapety na Ściany: Nasza bogata kolekcja tapet obejmuje wszystko, od klasycznych wzorów po nowoczesne abstrakcje. Dzięki różnorodnym kolorom, teksturom i wzorom znajdziesz idealną tapetę, która podkreśli charakter Twojego wnętrza. Kafle Ścienna i Podłogowe: Oferujemy szeroki wybór kafli ściennej i podłogowej, które dodadzą elegancji i trwałości Twoim pomieszczeniom. Nasze kafle dostępne są w różnych stylach, od minimalistycznego po luksusowy. Tapety w Kształcie Koła: Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednym z niewielu sklepów oferujących tapety w nietypowych kształtach, takich jak koło. Te wyjątkowe tapety stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych i są gwarancją unikalnego wystroju. Kafelki Mozaikowe: Nasze kafelki mozaikowe to prawdziwe dzieła sztuki. Dostępne są w różnych wzorach, kolorach i materiałach, co pozwoli Ci stworzyć oryginalne kompozycje na ścianach i podłogach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

DekorujSciany oferuje zawsze:

  • Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie wystroju wnętrz i stale poszukujemy nowych technologii i niekonwencjonalnych pomysłów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w DekorujSciany, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.