Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Di volio

Zyskaj 1,9% cashback za zakupy w Di volio

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Zestawy mebli ogrodowych di volio, zainspirowane włoskim relaksem, zapewnią Ci przyjemne chwile błogiego odpoczynku w najlepszym stylu! W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno zestawy niewielkich mebli balkonowych, jak i komplety wypoczynkowe skrojone na miarę dużego ogrodu. Ponadto w ofercie posiadamy huśtawki i fotele ogrodowe, wygodne hamaki oraz leżaki. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz parasole ochronne i pokrowce na meble, które przydadzą się podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Zależy nam na solidnym wykonaniu mebli dedykowanych do użytku zewnętrznego, dlatego przykładamy szczególną uwagę do wyboru trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów takich jak m.in. technorattan. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, śledząc trendy i dostarczając rozwiązań, które podniosą komfort Twojego wypoczynku!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Di volio oferuje zawsze:

  • Szybka wysyłka
  • Wypoczynek taki jak lubisz

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Di volio, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.