Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Diesel

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Diesel

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W 1978 Renzo Rosso założył firmę Diesel z zamiarem stworzenia najbardziej innowacyjnego dżinsu na świecie. W obliczu światowego kryzysu naftowego, podczas którego olej napędowy był uważany za paliwo alternatywne, Renzo spodobał się pomysł, aby jego marka była znana jako alternatywna marka dżinsów, w przeciwieństwie do dominujących wcześniej gigantów odzieży codziennej. Od samego początku istnienia marki Renzo zamierzał dotrzeć do całego świata, czyniąc słowo „diesel”, międzynarodowe określenie wymawiane jednakowo na całym świecie, idealną nazwą dla swojego przedsięwzięcia. Od samego początku firma Diesel posługiwała się hasłem „For Successful Living” jako hasłem DNA marki. Dzięki długiej i bogatej historii silnych, ironicznych i zabawnych kampanii Diesel stał się liderem zarówno w reklamie, jak i modzie. Tam, gdzie świat się kręcił, Diesel kręcił się w kółko i mimo że minęło 35 lat od założenia, marka nadal wyznaje ten sam etos.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Diesel oferuje zawsze:

  • Ponadczasową jakość!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Diesel, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.