Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dietly

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Dietly

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Z cateringu dietetycznego korzysta obecnie prawie ćwierć miliona Polaków. Na rynku działa już ponad 800 firm oferujących pudełka z jedzeniem. Wybór odpowiedniego dostawcy może przyprawić o zawrót głowy. Właśnie dlatego warto skorzystać z portalu do zamawiania cateringów dietetycznych Dietly, który pozwoli Ci na szybkie wyszukanie odpowiedniej dla Ciebie diety pudełkowej.

Dietly - najlepszy marketplace diet pudełkowych w Polsce

Każdy, kto kiedykolwiek poszukiwał cateringu dietetycznego, doskonale wie, że jest to proces czasochłonny i monotonny. Dietly umożliwia porównanie ofert najlepszych cateringów dietetycznych w jednym miejscu i to przy pomocy zaledwie kilku kliknięć! Portal do zamawiania cateringów dietetycznych dietly.pl umożliwia porównanie wielu firm cateringowych ze względu na lokalizację, cenę, a także rodzaj diety. Rozbudowane filtry portalu z łatwością pozwolą spersonalizować Twój wybór i znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dietly - jak wybrać najlepszy catering dietetyczny?

Na stronie dietly.pl masz do wyboru dwa sposoby wyboru cateringu dietetycznego. W pierwszej opcji wyszukujesz miasto, do którego ma być dostarczona usługa, a następnie filtrujesz wyniki pod kątem interesujących Cię rodzajów diet, ich kaloryczności czy ceny za dzień dostawy. Drugim sposobem wyboru cateringu dietetycznego na stronie Dietly jest skorzystanie z kalkulatora kalorii, który na podstawie Twojego wzrostu, wagi, wieku oraz aktywności fizycznej, dopasuje odpowiedni dla Ciebie rodzaj diety. Na stronie dietly.pl każda firma cateringowa posiada profil, w którym można znaleźć najważniejsze informacje oraz oceny użytkowników danego cateringu. Za pośrednictwem strony Dietly można także zamówić wybraną dietę pudełkową i zarządzać zamówieniem przy pomocy Panelu Klienta dietly.pl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Dietly oferuje zawsze:

  • Program lojalnościowy
  • Wszystkie cateringi w jednym miejscu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 19 dni

Po dokonaniu zakupu w Dietly, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.