Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Disney+

Zyskaj 35 zł cashback za zakupy w Disney+

Zwrot jest naliczany tylko dla nowych użytkowników, którzy wykupią roczną subskrypcję.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Disney+ to platforma streamingowa, która zapewnia niezrównane doznania filmowe i telewizyjne dla całej rodziny, z ogromnym wyborem treści od Disneya, Marvela, Star Wars, Pixar i National Geographic. Dzięki Disney+ możesz oglądać ulubione filmy, seriale i programy rozrywkowe, w tym ekskluzywne produkcje dostępne tylko na tej platformie, takie jak "The Mandalorian" czy "WandaVision". Disney+ zapewnia dostęp do klasycznych bajek, nowych hitów kinowych, oryginalnych seriali, a także dokumentów i programów dla dzieci, umożliwiając tworzenie niezapomnianych wspomnień i rozrywkę dla całej rodziny.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Disney+ oferuje zawsze:

  • Najnowsze produkcje oryginalne, hity kinowe, seriale i wiele więcej

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 20 do 75 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 42 dni

Po dokonaniu zakupu w Disney+, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.