Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Districhem

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Districhem

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Z Districhem odpowiednio zabezpieczysz swój dom, podwórko a nawet samochód czy łodź, przed uszkodzeniami takimi jak rdza, rysy czy wilgoć. Środki chemiczne naszego Reklamodawcy są najwyższej jakości, więc na pewno będziesz zadowolony z efektu! Produkty możesz sortować po powierzchni, do jakiej służą, zastosowania i branży. Na districhem.eu zaopatrzysz się zarówno w środki chemiczne dla profesjonalistów, jak i takie do użytku domowego np. impregnaty do obuwia sportowego, czy płyn do mycia i pielęgnacji okien. Środki chemiczne dla każdego na districhem.eu W sklepie internetowym districhem.eu znajdziesz takie kategorie jak chemia budowlana, auta i łodzie, dom, ogród, sport a także możliwość sortowania produktów po ich zastosowaniu czy branży, w której są najczęściej wykorzystywane. Z Districhem posprzątasz dom, wypielęgnujesz ogród i dokładnie umyjesz felgi!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Districhem oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa już od 100 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Districhem, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.