Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dormeo

Zyskaj 4,5% cashback za zakupy w Dormeo

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Dormeo to zespół ekspertów w dziedzinie zdrowego snu. Pragniemy uczynić Twój dom komfortowym, pełnym harmonii i zdrowym miejscem do życia, dlatego od wielu lat tworzymy wysokiej jakości wyposażenie sypialni, a także innych przestrzeni w Twoim domu. Naszym celem jest zapewnić Ci zdrowy sen i wypoczynek, na jaki zasługujesz. W naszych kolekcjach znajdziesz wysokiej jakości produkty, które są testowane i certyfikowane w niezależnych laboratoriach na terenie całej Europy. Kierując się ponad 18-letnim doświadczeniem, bardzo starannie dobieramy materiały i szukamy najlepszych możliwych kombinacji dla każdego produktu. W Dormeo znajdziesz wyposażenie sypialni od A do Z – wśród naszych propozycji czekają na Ciebie materace, poduszki czy pościele. Nasi projektanci tworzą także dodatki, które zmienią cały Twój dom w świątynię wypoczynku, komfortu i regeneracji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Dormeo oferuje zawsze:

  • WYPRÓBUJ MATERAC PRZEZ 200 NOCY. JEŚLI NIE BĘDZIE CI ODPOWIADAŁ, ZWRÓĆ GO.
  • CHCESZ POPRAWIĆ JAKOŚĆ SNU? PRZECZYTAJ PORADY NASZYCH EKSPERTÓW
  • To dzięki Wam nasze materace stelażowe oraz materace nawierzchniowe otrzymały tytuł: Top Marka 2021!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Dormeo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.