Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

E-HORTICO

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w E-HORTICO

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Sklep ogrodniczy to ulubione miejsce zakupów niejednego miłośnika przyrody. Jeśli lubisz przebywać w otoczeniu roślin i kwiatów, to w ogrodniczym sklepie internetowym E-HORTICO.PL z pewnością znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

E-HORTICO.PL - ponad 20-letnie doświadczenie w branży ogrodniczej

Internetowy sklep ogrodniczy E-HORTICO został utworzony na silnych podstawach hurtowni Hortico, która działa już od 21 lat w branży ogrodniczej.

Dzięki temu wszystkie towary oferowane na stronie internetowej sklepu są dostępne od zaraz - prosto z magazynu.

Hortico to również dystrybutor najlepszych marek artykułów ogrodniczych działających na polskim rynku. Te udogodnienia cenią sobie nie tylko klienci indywidualni, ale też profesjonalni producenci oraz centra i sklepy ogrodnicze.

E-HORTICO.PL - asortyment ogrodniczy pełen znanych marek

W sklepie internetowym E-HORTICO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego ogrodu. Dzięki markowym produktom zadbasz o piękny trawnik, bujną roślinność czy uchronisz się od chwastów.

Trawy, nasiona, nawozy i inne akcesoria dostępne na stronie E-HORTICO.PL sprawią, że każda czynność wykonywana w ogrodzie będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Wysoką jakość produktów zapewniają takie marki jak BARENBRUG - światowy lider w produkcji nasion traw, Yara - nawozy i narzędzia do kompleksowego odżywiania roślin czy Agrecol - największy krajowy producent specjalistycznych nawozów, odżywek i produktów, przeznaczonych do profesjonalnej oraz hobbystycznej uprawy roślin.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

E-HORTICO oferuje zawsze:

  • Zaufane opinie.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 45 dni

Po dokonaniu zakupu w E-HORTICO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.