Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

e-Sporting.pl

Uzyskaj 3,4% zwrotu za zakup w e-Sporting.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep e-Sporting.pl zapewnia szeroki wybór topowych kolekcji butów, odzieży i akcesoriów takich marek jak: Nike, adidas, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Ecco, Merrell, Crocs. W e-sporting.pl każdy klient, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie odpowiednie obuwie dla siebie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

e-Sporting.pl oferuje zawsze:

  • Obuwie i buty sportowe najbardziej znanych i lubianych marek
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w e-Sporting.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.