Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep e-Sporting.pl zapewnia szeroki wybór topowych kolekcji butów, odzieży i akcesoriów takich marek jak: Nike, adidas, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Ecco, Merrell, Crocs. W e-sporting.pl każdy klient, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie odpowiednie obuwie dla siebie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.4% zwrotu za zakup w e-Sporting.pl

e-Sporting.pl oferuje zawsze:

  • Obuwie i buty sportowe najbardziej znanych i lubianych marek
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w e-Sporting.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.