Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zegarki w sklepie online E-zegarki.pl to produkty wyłącznie znanych, światowych marek, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Modele dostępnych zegarków zachwycają estetyką, perfekcją wykonania i oryginalnością. Sklep sprzedaje również biżuterię ze złota.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w E-zegarki

E-zegarki oferuje zawsze:

  • Markowe zegarki online
  • Biżuteria ze złota

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w E-zegarki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.