Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

eBilet - karta podarunkowa

Zyskaj 1% cashback za zakupy w eBilet - karta podarunkowa

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO EBILET I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
eBilet.pl to lider internetowej sprzedaży biletów w branży kulturalno – rozrywkowej w Polsce. Współpracujemy z największymi krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez, świadcząc usługi sprzedaży indywidualnej, korporacyjnej, a także promocji i kompleksowej obsługi imprez. Bilety na koncerty, przedstawienia teatralne, największe wydarzenia sportowe

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

eBilet - karta podarunkowa oferuje zawsze:

  • Najszerszy wybór imprez
  • Miliony sprzedanych biletów

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
- Cashback jest przyznawany wyłącznie za zakup karty podarunkowej, którą można zrealizować w sklepie eBilet.
Bilet Otwarty to bon towarowy wydany na okaziciela, uprawniający Użytkownika do jego realizacji za pośrednictwem serwisu transakcyjnego eBilet.pl, o wartości równej nominałowi wskazanemu na Voucherze, posiadający unikalny kod pozwalający na zakup wybranego Biletu oferowanego w serwisie transakcyjnym eBilet.pl, za wyjątkiem Biletów na wydarzenia, o których mowa w punkcie 4) Warunków ogólnych niniejszego regulaminu (II) w Regulaminie Vouchera/Biletu Otwartego eBilet.pl
- Można zakupić karty podarunkowe o wartości: 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł

PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 20 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w eBilet - karta podarunkowa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.