Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

EconomyBookings

Zyskaj 23,14 zł cashback za zakupy w EconomyBookings

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
EconomyBookings.com działa na rynku rezerwacji online od 2008 roku, rozpoczynając jako mała firma w ramach programu partnerskiego wynajmu samochodów w Hiszpanii. Z dużym sukcesem stworzono platformę pośrednictwa, która nie tylko pozwoli klientom zarezerwować samochód, ale także maksymalnie ułatwić klientom wybór odpowiedniego planu wynajmu samochodu. Dziś EconomyBookings.com zajmuje wiodącą pozycję na europejskim rynku rezerwacji internetowych, oferując szeroką gamę usług w ponad 150 krajach. EconomyBookings.com świadczy Państwu usługi od 2008 roku. Zaczynaliśmy jako mała firma działająca w programie partnerskim wynajmu samochodów w Hiszpanii. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że potrzeby naszych Klientów są większe niż tylko rezerwowanie samochodów w Hiszpanii, więc zaczęliśmy oferować tę usługę także w innych krajach. Stworzyliśmy platformę, która pozwoliła nie tylko na rezerwowanie samochodów, ale także uprościła ten proces jak to tylko możliwe, co pozwala naszym Klientom wybrać najbardziej odpowiedni plan. Dziś EconomyBookings.com zajmuje czołową pozycję na europejskim rynku z szerokim zakresem usług rezerwacji online. Nasze usługi są dostępne w ponad 150 krajach. W tej chwili EconomyBookings.com zatrudnia około 30 pracowników, z których każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Przez wiele lat większość naszych pracowników pracowało w różnych firm dystrybucyjnych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech, a zatem mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w celu zaspokojenia rosnących potrzeb naszych Klientów. Nieustannie się rozwijamy i na pewno zaskoczymy naszych konkurentów poprzez rozwój nowych projektów w różnych dziedzinach turystyki. Wierzymy, że nasza praca przyniesie szereg korzyści dla naszych Klientów, a współpracy z nami okaże się przyjemna.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

EconomyBookings oferuje zawsze:

  • Filozofią naszej Firmy jest umożliwienie naszym Klientom dokonywanie rezerwacji samochodów w każdym miejscu na świecie.
  • Nasze motto to ' Zapewnienie wysokiej jakości usług w przystępnej cenie'.
  • Codziennie analizujemy i monitorujemy oferty cenowe wszystkich agencji współpracujących z nami na całym świecie, dzięki czemu zawsze możemy zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny i wysoki poziom obsługi Klienta.
  • Nasi Klienci zawsze mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ wszystkie kwestie związane z zastrzeżeniami i reklamacjami są wspierane przez naszych specjalistów, którzy są po to, aby pomóc w rozwiązaniu każdego problemu związanego z wynajęciem samochodu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 150 dni od opłaconej i wykorzystanego wynajmu

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 50 dni

Po dokonaniu zakupu w EconomyBookings, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.