Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

eFaktoring NFG

Zyskaj aż do 375 zł cashback za zakupy w eFaktoring NFG

Zwrot 16.50 złotych zostanie przyznane za zawartą umowę w przypadku, gdy wszystkie dane zawarte w formularzu będą prawidłowe i na ich podstawie uda się skontaktować z klientem. Klient musi prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy, wystawiać faktury z odroczonym terminem płatności, a w momencie przekazania wniosku nie ma otwartego wniosku o eFaktoring w Narodowym Funduszu Gwarancyjnym, podczas rozmowy potwierdzi zainteresowanie produktem oraz zostanie podpisana umowa. Zwrot 325 złotych przyznany będzie za każdą podpisaną umowę.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
eFaktoring NFG to błyskawiczne finansowanie faktur już w 15 minut. Od 2,99 zł za sfinansowane 100 zł, z limitem nawet do 25 000 zł i bez informowania kontrahenta!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznane za poprawny wniosek w przypadku, gdy wszystkie dane zawarte w formularzu będą prawidłowe i na ich podstawie uda się skontaktować z klientem. Klient musi prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy, wystawiać faktury z odroczonym terminem płatności, a w momencie przekazania wniosku nie ma otwartego wniosku o eFaktoring w Narodowym Funduszu Gwarancyjnym, podczas rozmowy potwierdzi zainteresowanie produktem oraz zostanie podpisana umowa.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w eFaktoring NFG, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.