Ekskluzywna.pl

Uzyskaj aż do 4% zwrotu za zakup w Ekskluzywna.pl

Przejdź do Ekskluzywna.pl

Ekskluzywna.pl to sklep online, w którym można znaleźć zmysłową bieliznę, ale nie tylko. Inspirujemy nasze Klientki i wpieramy je "modowo" na każdym polu. Dzięki odzieży i dodatkom z Ekskluzwna.pl wpłyniesz na swoje samopoczucie i pewność siebie. Znajdziesz wyselekcjonowana odzież, dodatki, perfumy i kosmetyki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4% zwrotu za zakup w Ekskluzywna.pl

Przejdź do Ekskluzywna.pl

Poziomy zwrotu

 • Bielizna

  4%
 • Kosmetyki

  2%

Wszystkie poziomy zwrotów

Ekskluzywna.pl oferuje zawsze:

 • Sklep online z ekskluzywną odzieżą
 • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Ekskluzywna.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Ekskluzywna.pl

Ekskluzywna.pl oferuje zwrot aż do 4%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Bielizna

  4%
 • Kosmetyki

  2%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria