Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Zyskaj 50,50 zł cashback za zakupy w Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Zwrot przyznawany za poprawny wniosek, pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie uruchomione konto oszczędnosciowe przez Nowego Klienta oraz konto to zostanie zasilone kwotą minimum 500 zł w przeciągu 30 dni od uruchomienia rachunku. Uruchomienie konta jest definiowane jako podpisanie umowy o bankowość elektroniczną, wyrażenie zgód marketingowych dla VeloBanku oraz otwarcie Konta Oszczędnościowego i ustawienie wyciągu elektronicznego. Nowym Klientem jest osoba, która nie posiada i nie posiadała konta oszczędnościowego od 31.12.2022r.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym Klienci mogą obecnie zyskać aż 8% w skali roku do 400 000 zł na 3 miesiące - promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym obowiązuje przez 3 miesiące dla Nowych Środków.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe oferuje zawsze:

  • Wpłacaj i wypłacaj bez utraty odsetek

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 150 dni od dnia podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 135 dni

Po dokonaniu zakupu w Elastyczne Konto Oszczędnościowe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.