Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Elektroguru

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Elektroguru

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

W żadnym mieszkaniu nie powinno zabraknąć podstawowego sprzętu AGD czy RTV. Telewizory, pralki, lodówki i inne artykuły gospodarstwa domowego, których możesz potrzebować, znajdziesz w sklepie internetowym ElektroGuru.

ElektroGuru - młoda, ale doświadczona firma

Sklep ElektroGuru to relatywnie młody sklep, ponieważ został założony w 2018 roku. Jednakże jego firma, która jest właścicielem elektroguru.com istnieje na rynku już od 2004 roku. To kilkunastoletnie doświadczenie w imporcie produktów AGD i RTV, między innymi na zlecenie największych polskich sieci handlowych. Dzięki niemu ElektroGuru wybiera produkty, które najlepiej zaspokajają potrzeby swoich klientów.

ElektroGuru - szeroki asortyment AGD do domu i nie tylko

Na stronie elektroguru.com znajdziesz produkty importowanych marek własnych takich jak ETA, ECOVACS, GoGEN, HYUNDAI czy GALLET. Kupując w ElektroGuru otrzymujesz towar z pierwszej ręki. Przeglądnij ofertę AGD do kuchni, domu, ale też duże i małe AGD. Od małych depilatorów, przez roboty kuchenne, aż po lodówki i oczyszczacze powietrza. Na stronie elektroguru.com wyposażysz swoje mieszkanie w najbardziej potrzebne sprzęty.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Elektroguru oferuje zawsze:

  • Szeroka oferta i monitorwana dostępnosć

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Elektroguru, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.