Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Elori

Zyskaj 4,25% cashback za zakupy w Elori

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

ELORI to polska marka stworzona przez dwóch przyjaciół - Adriana i Piotra. Koncept marki zrodził się z połączenia pasji do projektowania i zamiłowania do fotografii.

Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość i unikalny design. Dlatego właśnie skupiamy się na projektowaniu biżuterii z najwyższej klasy kamieni naturalnych oraz pozłacanego srebra i stali szlachetnej.

Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie biżuterii, która będzie odzwierciedlać marzenia i emocje kobiety. Połączenie właściwości kamieni naturalnych z niepowtarzalnym wzornictwem pozwala nam tworzyć prawdziwie wyjątkową biżuterię.

W ELORI wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i taka sama powinna być jej biżuteria, aby pozwalać jej w pełni wyrażać siebie.

Dbając o bezpieczeństwo w kolekcji ELORI można znaleźć naszyjniki, kolczyki oraz bransoletki wykonane jedynie z przyjaznych dla skóry materiałów najwyższej jakości.

Dziękujemy naszym Klientkom za zaufanie bo nie ma nic cenniejszego niż Wasze zadowolenie i uśmiech na twarzy, które wyrażacie w wiadomościach do nas każdego dnia.

Adrian & Piotr

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Elori oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 129 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Elori, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.