Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Eltrox

Zyskaj aż do 2,25% cashback za zakupy w Eltrox

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Firma Eltrox to lider w branży monitoringu i systemów zabezpieczeń obecny na rynku już ponad 20 lat. Misją firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom w przestrzeniach publicznych i prywatnych oraz udostępnienie szerokiego zakresu działań zmierzających do podwyższenia standardów zabezpieczeń w kraju. Wraz z coraz większym rozwojem nowych technologii, oprócz sklepów elektronicznych rozlokowanych na terenie większości województw Eltrox otworzył również sklep online i udostępnił swoje produkty na większości platformach sprzedażowych. Z biegiem czasu i rosnącymi potrzebami klientów, sklep poszerzył swoją ofertę o: elektronikę domową, użytkową i multimedia, w tym wideodomofony i kontrolę dostępu, sprzęt sieciowy oraz IT czy m.in. urządzenia produkujące i magazynujące energię. Chcąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę Eltrox oferuje nie tylko zakup sprzętu, ale również profesjonalny montaż urządzeń oraz serwis. Dostarczając sprzęt kilkudziesięciu największych producentów z całego świata, Eltrox stał się liderem branży monitoringu i zabezpieczeń.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Eltrox oferuje zawsze:

  • Monitoring dla miejsc prywatnych jak i publicznych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Eltrox, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.