Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

 Święta w EMP - Rabat 15%!

Święta w EMP - Rabat 15%!

Tymczasowa Kampania

Minimalna wartość zamówienia: 250 zł

Twój kod rabatowy:
Merch Twojego ulubionego zespołu!

Merch Twojego ulubionego zespołu!

Tymczasowa Kampania

Sprawdź!

W EMP nie boimy się być inni. Nie mamy żadnych oporów przed tym, by wyróżniać się z tłumu. Takie podejście stosujemy z powodzeniem od ponad 30 lat. Od dnia, w którym w Lingen w Niemczech rozpoczął swoją działalność sklep wysyłkowy dla fanów muzycznej alternatywy. Dziś jesteśmy największym w Europie internetowym sklepem z: modą alternatywną i merchem dla fanów: muzyki, filmów, seriali i gier. W ofercie mamy ponad 20000 artykułów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

EMP

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w EMP

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Nowy Klient 3.5%
Powracający Klient 2%

Wszystkie poziomy zwrotów

EMP oferuje zawsze:

  • Bogata oferta artykułów dla fanów filmów i seriali

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w EMP, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w EMP

EMP oferuje zwrot aż do 3.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy Klient 3.5%
Powracający Klient 2%

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks i Ubrania i Akcesoria