Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Empik

Zyskaj aż do 12% cashback za zakupy w Empik

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Empik proponuje unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki.

Pomagamy każdemu odkrywać i rozwijać zainteresowania – te nadzwyczajne i te codzienne.

W odpowiedzi na wszystkie pasje, zajawki, koniki dajemy najszerszy wybór – poza książkami, filmem, muzyką i artykułami kreatywnymi znanymi z salonów.

Na stronie internetowej znajdziesz kompleksową ofertę ze światów: Dziecko i mama, Zdrowie i uroda, Zabawki, Dom i ogród, Sport, Elektronika.

Oferujemy prasę, książki, muzykę, filmy, multimedia, art&pap i bilety.

Dla ponad 20 milionów klientów rocznie empik jest przewodnikiem po tym, co w kulturze najmodniejsze i najbardziej godne uwagi!

Grupa Empik to jeden z liderów transformacji cyfrowej w Polsce.

Od ponad 70 lat Empik jest czołową marką lifestyle’ową.

Wspieramy kulturę

Od zawsze byliśmy blisko kultury, bo to nasza pasja.

Jesteśmy bieżąco z tym, co dzieje się wokół naszych głównych kategorii: książek, filmów, muzyki, ale wspieramy komunikacyjnie także wystawy czy premiery teatralne oraz filmowe.

W ramach własnej akcji Tysiąc powodów by czytać, co roku rozdajemy 10 tysięcy książek szkołom podstawowym.

Tworzymy też Biblioteki Małego Pacjenta wraz z Fundacją Zaczytani.org.

Od 10 lat prowadzimy program Przecinek i Kropka, który pomaga rodzicom wybierać wartościową literaturę dziecięcą.

Program Mój Empik to także liczne promocje oraz rekomendacje „uszyte na miarę”, a kupując przez Refunder, zbierasz dodatkowe korzyści, w postaci części zwrotów za zakupy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Empik oferuje zawsze:

  • Empik premium free-0 zł za dostawę do salonów, Żabek, Paczkomatów i innych punktów odbioru, 2 miesiące muzyki za darmo w Empik Music, Ponad 1000 audiobooków i ebooków oraz podcasty z Empik Go za 0zł.
  • Nowa metoda płatności -płatność ratalna 0%.
  • Wybrane produkty mogą być dostarczone do salonów Empik za darmo.
  • Jeśli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, a towar nabywasz w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową, możesz go zwrócić bez podania przyczyny.
  • Empik dla biznesu-Empik Premium, Karty prezentowe, Abonamenty Empik GO, Gadżety firmowe, Zamówienia hurtowe, Reklama w Empik i na empik.com

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Cashback nie jest naliczany za abonamenty w tym: Empik Go, Empik Music, Premium Koszyk, Premium LP

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 35 dni

Po dokonaniu zakupu w Empik, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.