eObuwie.pl

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w eObuwie.pl

Przejdź do eObuwie.pl

Eobuwie.pl to sklep internetowy z markowym obuwiem i akcesoriami. Sklep posiada ponad 400 marek i 25 000 modeli butów i torebek. Eobuwie istniejemy na rynku ponad 20 lat, oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najlepszych krajowych i zagranicznych marek. Asortyment jest nieustannie wzbogacany o kolejne ekskluzywne marki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w eObuwie.pl

Przejdź do eObuwie.pl

eObuwie.pl oferuje zawsze:

  • Markowe obuwie i akcesoria.
  • Darmową i szybką dostawę powyżej 100 PLN.
  • Bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment.
  • 30 dni na zwrot.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w eObuwie.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria