Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Eobuwie.pl to sklep internetowy z markowym obuwiem i akcesoriami. Sklep posiada ponad 450 marek i 35 000 modeli butów i torebek. Eobuwie istnieje na rynku ponad 20 lat, oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najlepszych krajowych i zagranicznych marek. Asortyment jest nieustannie wzbogacany o kolejne ekskluzywne marki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

eobuwie.pl

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w eobuwie.pl

eobuwie.pl oferuje zawsze:

  • Markowe obuwie i akcesoria
  • Darmowa i szybka dostawa
  • Bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w eobuwie.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria