Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Eset.pl

Zyskaj 5,5% cashback za zakupy w Eset.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep Eset.pl oferuje rozwiązania antywirusowe zarówno dla domu, jak i biznesu wiodącego na rynku producenta rozwiązań antywirusowych. Produkty ESET przeznaczone są dla użytkowników domowych, małych firm, a także średnich i dużych przedsiębiorstw. W szerokiej ofercie każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. Dzięki różnorodnym funkcjonalnościom rozwiązania ESET spełnią oczekiwania każdego użytkownika, chroniąc komputery przed stale ewoluującymi zagrożeniami. Rozwiązania ESET zapewniają bezpieczne zakupy, ochronę bankowości elektronicznej, dbają o prywatność i bezpieczeństwo przeglądarki internetowej, a także chronią Twoją firmę i znacznie więcej. ESET jest uznawany za jednego z najlepszych dostawców zabezpieczeń IT na świecie. Sklep Eset.pl to świetny partner do współpracy, ponieważ jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem rozwiązań firmy ESET w Polsce. Dostarczamy sprawdzone produkty bez obawy o zakup licencji od nieuczciwego sprzedawcy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Eset.pl oferuje zawsze:

  • wszechstronną ochronę dla Twojego komputera

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 dni do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Eset.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.