Esse Vacation

Uzyskaj 30.75 zł zwrotu za zakup w Esse Vacation

Przejdź do Esse Vacation

Esse Vacation to włoskie biuro podróży wchodzące na rynek polski, przedstawiciel wielu firm hotelarskich, takich jak Domina, Richvale Resorts, Carpe Diem, Mandala Vacation Club oraz partere RCI - największego systemu wymiany wczasowej z ponad 2000 ofertami na całym świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 30.75 zł zwrotu za zakup w Esse Vacation

Przejdź do Esse Vacation

Esse Vacation oferuje zawsze:

  • Włoskie biuro podróży
  • Ponad 2000 ofert na całym świecie

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Esse Vacation, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping