Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Eta-sklep

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Eta-sklep

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i drobne urządzenia do pielęgnacji ciała to przedmioty, które potrzebne są w każdym domu. Wybór tego typu sprzętu jest obecnie ogromny. Jeśli szukasz marki, której głównymi domenami są jakość, design i tradycja, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową sklepu Eta.

Eta - ponad 70-letnia czeska tradycja

Historia marki Eta sięga aż 1943 roku - to wtedy początkowo na małą skalę, rozpoczęto produkcji sprzętu gospodarstwa domowego. Od tamtego czasu Eta stała się jedną z największych firm na rynku czeskim. Teraz niemal w każdym gospodarstwie domowym znajdzie się przynajmniej jeden sprzęt produkcji marki Eta. Eta kojarzy się głównie z odkurzaczami i żelazkami, jednak obecnie asortyment sklepu znacznie większy i stale się poszerza.

Eta - małe, duże AGD i nie tylko

Na stronie eta-polska.pl znajdziesz przede wszystkim wysokiej jakości produkty marki Eta takie jak odkurzacze automatyczne i workowe, klimatyzatory i wentylatory, żelazka i pralki. Nie brakuje też sprzętu specjalistycznego do kuchni typu zgrzewarki do folii, wypiekacze chleba czy suszarki do żywności. Stale poszerza się też asortyment drobnego sprzętu do pielęgnacji ciała typu prostownice do włosów, trymery czy też szczoteczki do oczyszczania twarzy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Eta-sklep oferuje zawsze:

  • Inteligentne rozwiązania ETA
  • Nowoczesne oraz stylowe!
  • Nieważne czy gotujesz, sprzątasz czy potrzebujesz chwili dla siebie, ETA jest po to, by Ci to ułatwić.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 32 dni

Po dokonaniu zakupu w Eta-sklep, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.