Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Expander

Zyskaj 35 zł cashback za zakupy w Expander

Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawnie wypełniony i wysłany skrócony Formularz kontaktu. Poprzez prawidłowo wypełniony Formularz rozumie się podanie przez Klienta danych umożliwiających kontakt telefoniczny Pośrednika z Klientem. Pośrednik zobowiązuje się podjąć do 16 prób w celu nawiązania rozmowy kontaktu telefonicznego lub próby skontaktowania się z potencjalnym Klientem. Efektem przeprowadzonej rozmowy telefonicznej jest umówione i odbyte spotkanie w oddziale Expandera. Zwrot nastąpi za unikalne odbyte spotkanie przez "Nowego klienta", które odbędzie się w ciągu miesiąca od daty złożenia wniosku i zaraportowane do 10-tego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Nowy klient - to osoba która nigdy wcześniej nie odbyła spotkania z Doradcą Expander bez względu na produkt, o który wnioskuje.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Klientom zainteresowanym kredytem mieszkaniowym eksperci Expandera bezpłatnie pomagają wybrać jedną z 200 ofert kredytowych, w jednym z 20 banków.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Expander oferuje zawsze:

  • Obsługujemy kompleksowo Znajdziemy dla ciebie wymarzone mieszkanie, pomożemy je sfinansować i odpowiednio ubezpieczyć.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawnie wypełniony i wysłany skrócony Formularz kontaktu. Poprzez prawidłowo wypełniony Formularz rozumie się podanie przez Klienta danych umożliwiających kontakt telefoniczny Pośrednika z Klientem. Pośrednik zobowiązuje się podjąć do 16 prób w celu nawiązania rozmowy kontaktu telefonicznego lub próby skontaktowania się z potencjalnym Klientem. Efektem przeprowadzonej rozmowy telefonicznej jest umówione i odbyte spotkanie w oddziale Expandera. Zwrot nastąpi za unikalne odbyte spotkanie przez "Nowego klienta", które odbędzie się w ciągu miesiąca od daty złożenia wniosku i zaraportowane do 10-tego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Nowy klient - to osoba która nigdy wcześniej nie odbyła spotkania z Doradcą Expander bez względu na produkt, o który wnioskuje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Expander, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.