Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Fiszki.pl

Zyskaj aż do 12,3% cashback za zakupy w Fiszki.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Program partnerski sklepu Fiszki.pl - fiszki do nauki języków obcych. Właścicielem marek FISZKI® i mFISZKI® jest Wydawnictwo Cztery Głowy- Fiszki.pl oferują unikatową pomoc do nauki języków obcych. Do tej pory sprzedanych zostało około 500 000 produktów klientom indywidualnym oraz drugie tyle (ponad 500 000) w postaci wydań B2B m.in. dla „Gazety Wyborczej” (jako dodatek), biur podróży Almatur oraz szkół językowych English Unlimited. Prowadzony od 8 lat sklep internetowy, cieszy się cały czas rosnąca dynamiką sprzedaży. Wydawnictwo Cztery Głowy W dziesiątym roku działalności oferuje już ponad 80 tytułów do nauki 10 języków obcych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Fiszki.pl oferuje zawsze:

  • Samodzielna Nauka języków obcych.
  • Oryginalne upominki edukacyjne.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Fiszki.pl , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.