Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ofertę sklepu gentle-man.pl stanowi głównie galanteria męska skórzana od najlepszych polskich i światowych marek. Wszystkie prezentowane w sklepie produkty to efekt pracy najlepszych projektantów mody męskiej. Znajdziesz tutaj m.in. męskie torby do laptopa, aktówki, portfele czy dodatki w tym np. szelki do spodni czy etui na dokumenty. W gentle-man.pl znajdziesz również akcesoria dla kobiet.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Gentle-man.pl

Uzyskaj aż do 3.6% zwrotu za zakup w Gentle-man.pl

Poziomy zwrotu

Produkty dla Panów 3.6%
Produkty dla Pań 1.8%

Wszystkie poziomy zwrotów

Gentle-man.pl oferuje zawsze:

  • Torby i akcesoria skórzane dla mężczyzn
  • Akcesoria dla kobiet

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Gentle-man.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Gentle-man.pl

Gentle-man.pl oferuje zwrot aż do 3.6%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Produkty dla Panów 3.6%
Produkty dla Pań 1.8%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria