Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ofertę sklepu gentle-man.pl stanowi głównie galanteria męska skórzana od najlepszych polskich i światowych marek. Wszystkie prezentowane w sklepie produkty to efekt pracy najlepszych projektantów mody męskiej. Znajdziesz tutaj m.in. męskie torby do laptopa, aktówki, portfele czy dodatki w tym np. szelki do spodni czy etui na dokumenty. W gentle-man.pl znajdziesz również akcesoria dla kobiet.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3.6% zwrotu za zakup w Gentle-man.pl

Poziomy zwrotu

Produkty dla Panów 3.6%
Produkty dla Pań 1.8%

Wszystkie poziomy zwrotów

Gentle-man.pl oferuje zawsze:

  • Torby i akcesoria skórzane dla mężczyzn
  • Akcesoria dla kobiet

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Gentle-man.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Gentle-man.pl

Gentle-man.pl oferuje zwrot aż do 3.6%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Produkty dla Panów 3.6%
Produkty dla Pań 1.8%