Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Gentle-man.pl

Zyskaj aż do 3,6% cashback za zakupy w Gentle-man.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Ofertę sklepu gentle-man.pl stanowi głównie galanteria męska skórzana od najlepszych polskich i światowych marek. Wszystkie prezentowane w sklepie produkty to efekt pracy najlepszych projektantów mody męskiej. Znajdziesz tutaj m.in. męskie torby do laptopa, aktówki, portfele czy dodatki w tym np. szelki do spodni czy etui na dokumenty. W gentle-man.pl znajdziesz również akcesoria dla kobiet.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Gentle-man.pl oferuje zawsze:

  • Torby i akcesoria skórzane dla mężczyzn
  • Akcesoria dla kobiet

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 52 dni

Po dokonaniu zakupu w Gentle-man.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.