Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Giglio

Zyskaj 5,62% cashback za zakupy w Giglio

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
GIGLIO.COM to niezależne, globalne miejsce poświęcone modzie poświęconej stylowi i dbałości o szczegóły. Gościmy 300 najbardziej prestiżowych marek modowych i luksusowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci, docierając do klientów w ponad 150 krajach. Gucci , Bottega Veneta , Fendi , Valentino , Burberry , Max Mara , Balenciaga , Saint Laurent , Prada , Balmain to tylko niektóre z najlepszych marek, których jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami. W naszej wizji innowacji, emancypacji i wielokulturowości – odziedziczonej po naszych sklepach, zrodzonej w sercu Morza Śródziemnego . Nieustannie poszukujemy piękna i oferujemy odzież, buty, torby i akcesoria od najbardziej innowacyjnych, kreatywnych i kultowych stylistów. Z dumą jesteśmy Made in the Mediterranean , słowo, które samo w sobie ucieleśnia ten tygiel kultur o wyjątkowej, cennej i pełnej życia wartości.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Giglio oferuje zawsze:

  • KULTURA I NIEZAWODNOŚĆ W branży modowej od ponad 50 lat, historia wiarygodności i sukcesów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100

Po dokonaniu zakupu w Giglio, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.