Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Green Touch

Zyskaj 1,75% cashback za zakupy w Green Touch

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Sklep z herbatami Green Touch

Czarne, białe, czerwone czy zielone – wszystkie herbaty liściaste dostępne w naszym asortymencie to wyjątkowe kompozycje charakteryzujące się głębokim smakiem i aromatem.

Ze względu na różnorodność dodatków w postaci owoców i kwiatów, o które zostały wzbogacone mieszanki starannie wyselekcjonowanych liści, z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom naparów.

Sklep internetowy z herbatami proponuje mieszanki, które doceniane są nie tylko za swój wyjątkowy intensywny bądź nieco bardziej delikatny smak, ale również właściwości, jakimi odznacza się każda nasza herbata.

Sklep online przygotował m.in. listki Matcha, mające działanie antyoksydacyjne i odchudzające, a także cieszącą się coraz większą popularnością Yerba Mate, niwelującą zmęczenie.

Proponujemy także m.in. Sunon Yellow Tea, która wspiera funkcjonowanie układu pokarmowego.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Green Touch oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa już od 149 zł!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 30 dni

Po dokonaniu zakupu w Green Touch, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.