Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

GUESS

Zyskaj 4,6% cashback za zakupy w GUESS

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
GUESS - marka od lat urzeka swoim oryginalnym designem. Założona w Kalifornii we wczesnych latach 80-tych GUESS jest marką, która na zawsze zmieniła ideę dżinsu dzięki stworzeniu zmysłowych, innowacyjnych i ponadczasowych linii, dzięki czemu stała się liderem w światowej branży modowej (jest obecna w ponad 80 krajach ), przede wszystkim dzięki modnej, młodej, efektownej i seksownej odzieży oraz dodatkom. GUESS zdecydowanie zdobył rynek dzięki kultowym czarno-białym reklamom. Ich modele mody zawierały wiele supermodelek, z których wielu, takich jak Claudia Schiffer, Eva Herzigova, Valeria Mazza i Laetitia Casta, po raz pierwszy osiągnęło wyeksponowanie dzięki tym kampaniom reklamowym.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

GUESS oferuje zawsze:

  • Oryginalne ubrania i dodatki marki GUESS.
  • Bezpłatna wysyłka i zwrot.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 26 dni

Po dokonaniu zakupu w GUESS, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.