GUESS

Uzyskaj 3.75% zwrotu za zakup w GUESS

Przejdź do GUESS

GUESS - marka od lat urzeka swoim oryginalnym designem. Założona w Kalifornii we wczesnych latach 80-tych GUESS jest marką, która na zawsze zmieniła ideę dżinsu dzięki stworzeniu zmysłowych, innowacyjnych i ponadczasowych linii, dzięki czemu stała się liderem w światowej branży modowej (jest obecna w ponad 80 krajach ), przede wszystkim dzięki modnej, młodej, efektownej i seksownej odzieży oraz dodatkom. GUESS zdecydowanie zdobył rynek dzięki kultowym czarno-białym reklamom. Ich modele mody zawierały wiele supermodelek, z których wielu, takich jak Claudia Schiffer, Eva Herzigova, Valeria Mazza i Laetitia Casta, po raz pierwszy osiągnęło wyeksponowanie dzięki tym kampaniom reklamowym.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.75% zwrotu za zakup w GUESS

Przejdź do GUESS
1 recenzje

GUESS oferuje zawsze:

  • Oryginalne ubrania i dodatki marki GUESS.
  • Bezpłatna wysyłka i zwrot.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w GUESS, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

1 recenzje
(0)  
(0)  
(0)  
(0)  
Asortyment: Czas dostawy: Sklep internetowy: Użyteczność:

Recenzje (1)

2019-02-11

Maria G. Zweryfikowany kupujący

Polecam

Produkt jakosciowo bardzo dobry

Asortyment:

Użyteczność:

Czas dostawy:

Sklep internetowy:

Urządzenie: Komputer

Doświadczenie z zakupami online: Wszystko kupuję online!

Wiek: 60+

Płeć: Kobieta

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria