Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Helloprint

Zyskaj aż do 6% cashback za zakupy w Helloprint

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Jak skorzystać z tych rozwiązań drukowania? To łatwe! Wystarczy postępować zgodnie z prostym procesem zamawiania online, który dla Ciebie przygotowaliśmy i wysłać do nas swoje dzieło. Nie zapomnij sprawdzić wytycznych dotyczących przesyłania przed przesłaniem swojej pracy. Jeśli nie masz umiejętności ani narzędzi do stworzenia własnego projektu, spróbuj skorzystać z naszego bezpłatnego online [narzędzia do projektowania] (/ design-online „„ Link do narzędzia do projektowania online ””) i wybierz z naszej szerokiej gamy bezpłatnych szablony do tworzenia własnych projektów. Po znalezieniu poszukiwanego produktu i przygotowaniu projektu po prostu prześlij swoje dzieło po złożeniu zamówienia i prześlij je do nas. Nasz zespół ekspertów zajmujących się drukiem zajmie się resztą podczas relaksu w zaciszu własnego domu. W końcu nasze motto to „po prostu ułożone bezproblemowo”.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Helloprint, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.