Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

H&M

Zyskaj aż do 2,4% cashback za zakupy w H&M

Za zakup produktów z kolekcji H&M x Rabanne nie będzie przyznawany cashback.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

H&M to marka modowa, oferująca najnowsze style i inspiracje dla wszystkich — zawsze.

Klienci znajdą tu wszystko, od elementów modowych, eleganckich strojów i wyjątkowych projektów kolekcji, powstających w współpracy ze znanymi projektantami. dla Niej, dla Niego, dla Dzieci i Domu.

Po ubrania na co dzień, akcesoria, dodatki, czy kompletne stylizację i wysokiej jakości stroje treningowe.

Wszystkie pory roku, wszystkie style.

H&M to coś więcej niż moda. Ponieważ cena, jakość i zrównoważony rozwój są głęboko zakorzenione w DNA.

H&M to nie tylko możliwość poznania swojego osobistego stylu, to też wyrażanie siebie poprzez modę i design oraz wybór bardziej zrównoważonego stylu życia.Grupa H&M dociera do miłośników mody na całym świecie i przebyła długą drogę od czasu otwarcia pierwszego sklepu Hennes w szwedzkim mieście Västerås w 1947 roku. Dziś oferujemy światową modę i design w ekscytujący i zrównoważony sposób.

Jeżeli chcesz oszczędzić na zakupach w H&M, jesteś na właściwej stronie! Tylko na Refunder otrzymujesz zwrot pieniędzy za zakupy w H&M

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

H&M oferuje zawsze:

  • Czas dostawy to 2-3 dni robocze.
  • Nowi klubowicze dostają 10% rabatu!
  • Klubowicze dostają więcej. Darmowa dostawa powyżej 120 PLN i darmowe zwroty.
  • Masz możliwość dokonać zwrotu zamówienia w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Ważne informacje

Aby otrzymać zwrot za swój zakup musisz wybrać H&M Poland po kliknięciu na widok sklepu. Zwrot naliczany jest od wartości netto transakcji. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder lub dokonasz zakupu przez aplikację H&M nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 20 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 25 dni

Po dokonaniu zakupu w H&M, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.