Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

H&M

Uzyskaj 1,5% zwrotu za zakup w H&M

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Jeżeli chcesz oszczędzić na zakupach w H&M, jesteś na właściwej stronie! Dzięki Refunder otrzymujesz zwrot pieniędzy za zakupy bez kodów rabatowych - H&M to międzynarodowa spółka modowa oferująca wysokiej jakości odzież w najlepszych cenach dla kobiet, mężczyzn, nastolatków i dzieci.

Zakres oferowanych produktów obejmuje od eleganckich strojów galowych, ekskluzywnych kolekcji powstających we współpracy ze znanymi designerami po codzienne ubrania i wysokiej jakości odzież do yogi, aby pomóc fanom mody z całego świata odnaleźć ich własny styl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

H&M oferuje zawsze:

  • Moda i dobrej jakości ubrania w najlepszej cenie.
  • Bezpłatna wysyłka i zwroty dla członków H&M Club.
  • 28 dni na zwrot.

Ważne informacje

Aby otrzymać zwrot za swój zakup musisz wybrać H&M Poland po kliknięciu na widok sklepu. Zwrot naliczany jest od wartości netto transakcji. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder lub dokonasz zakupu przez aplikację H&M nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w H&M, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.