Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hotels.com

Zyskaj aż do 2% cashback za zakupy w Hotels.com

Oferty objęte zniżkami oraz dodanie kodu rabatowego będzie skutkowało anulowaniem cashbacku.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Setki tysięcy miejsc zakwaterowania dookoła świata i 90 lokalnych stron internetowych w 41 językach, Hotels.com ma wszystko, więc jeśli szukasz ofert w Vegas, domków na drzewie w Tajlandii, lub willi z widokiem, od celu dzieli Cię jedno kliknięcie. A z naszym nagradzanym programem lojalnościowym, konsumenci mogą zyskać darmowe noclegi podczas pobytu i dostęp do natychmiastowych oszczędności, takich jak Secret Prices…co może być lepsze? Rezerwacje właśnie stały się “smart”, z ponad 25 milionami recenzjami prawdziwych gości i ponad 60 milionami ściągnięć naszej aplikacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hotels.com oferuje zawsze:

  • Hotele w ponad 200 krajach świata.
  • Gromadzenie noclegów w programie Hotel Rewards - Zgromadź 10 noclegów i zdobądź jeden bezpłatny.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc z programu Hotels.com Rewards czy też inne bonusowe rezerwacje. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została opłacona i wykorzystana. Wynajem wakacyjny to wszystkie rezerwacje zrobione w zakładce "Wynajem wakacyjny". Standardowe zakwaterowanie to wszystkie rezerwacje dotyczące hoteli oraz hosteli. Pozostałe rezerwacje są rozliczane jak wynajem wakacyjny.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 90 do 120 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 76 dni

Po dokonaniu zakupu w Hotels.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.