Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hotels.com

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Hotels.com

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Setki tysięcy miejsc zakwaterowania dookoła świata i 90 lokalnych stron internetowych w 41 językach, Hotels.com ma wszystko, więc jeśli szukasz ofert w Vegas, domków na drzewie w Tajlandii, lub willi z widokiem, od celu dzieli Cię jedno kliknięcie. A z naszym nagradzanym programem lojalnościowym, konsumenci mogą zyskać darmowe noclegi podczas pobytu i dostęp do natychmiastowych oszczędności, takich jak Secret Prices…co może być lepsze? Rezerwacje właśnie stały się “smart”, z ponad 25 milionami recenzjami prawdziwych gości i ponad 60 milionami ściągnięć naszej aplikacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hotels.com oferuje zawsze:

  • Hotele w ponad 200 krajach świata.
  • Gromadzenie noclegów w programie Hotel Rewards - Zgromadź 10 noclegów i zdobądź jeden bezpłatny.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc z programu Hotels.com Rewards czy też inne bonusowe rezerwacje. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została opłacona i wykorzystana.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 90 do 120 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 54 dni

Po dokonaniu zakupu w Hotels.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.