Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Huawei jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych. Mając w ofercie rozwiązania w czterech kluczowych dziedzinach — sieci telekomunikacyjne, IT, urządzenia inteligentne i usługi chmurowe — staramy się dostarczać urządzenia cyfrowe wszystkim osobom, gospodarstwom domowym i instytucjom, tworząc w pełni połączony inteligentny świat.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Huawei

Uzyskaj aż do 2.3% zwrotu za zakup w Huawei

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Akcesoria - pozostałe 2.3%
Akcesoria - Audio 2.3%
Urządzenia sieciowe/routery 2.3%

Wszystkie poziomy zwrotów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Huawei, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Huawei

Huawei oferuje zwrot aż do 2.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Akcesoria - pozostałe 2.3%
Akcesoria - Audio 2.3%
Urządzenia sieciowe/routery 2.3%
Smartwatch 1.5%
Smartfony 1.5%
Tablety 1.25%
Laptopy 0.85%

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny