Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Iberostar

Zyskaj 2,62% cashback za zakupy w Iberostar

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Iberostar Hotels & Resorts to wiodąca sieć hoteli, która promuje model turystyki odpowiedzialnej, skoncentrowanej na trosce o ludzi i środowisko.

Posiada ponad 100 hoteli 4- i 5-gwiazdkowych w głównych ośrodkach turystycznych Europy, Afryki i Ameryki.

Portfolio hoteli Iberostar oferuje swoim klientom hotele przy plaży, hotele miejskie i hotele z historią.

Ciesz się wakacjami all inclusive z rodziną, parą lub przyjaciółmi w hotelach na Majorce, Teneryfie, Costa del Sol, Kubie, Meksyku, Dominikanie, Jamajce lub Brazylii.

Poznaj esencję miejskiego życia dzięki naszym hotelom w Madrycie, Barcelonie czy Nowym Jorku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Iberostar oferuje zawsze:

  • Odkrywaj świat korzyści z każdym pobytem

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Iberostar, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.