Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

iDeal of Sweden

Zyskaj 2% cashback za zakupy w iDeal of Sweden

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
iDeal Of Sweden to szwedzka marka modowa i lifestyle'owa w akcesoriach mobilnych. W iDeal of Sweden znajdziesz ładnie zaprojektowane i funkcjonalne etui do telefonów, portfele, power banki czy ładowarki. Projekt podąża za najnowszymi trendami mody, ponieważ inspiracje czerpią z wybiegów i targów na całym świecie. Decydując się na zakup w iDeal Of Sweden, możesz liczyć na produkty, które nie tylko chronią Twój telefon, ale także sprawiają, że jest modny i stylowy. Wszystkie produkty są również ze sobą magnetycznie kompatybilne, co oznacza, że ​​możesz mieszać i dopasowywać mobi etui lub mobilne portfele w zależności od nastroju, sytuacji lub potrzeb.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

iDeal of Sweden oferuje zawsze:

  • Ładne i funkcjonalne etui do telefonów, portfele, power banki.
  • Atrakcyjny szwedzki design.
  • Ręcznie wykonane produkty.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 65 dni

Po dokonaniu zakupu w iDeal of Sweden, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.