Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Szukasz wyjątkowych i oryginalnych dodatków w postaci biżuterii, opasek do włosów, szalików czy apaszek? Sklep iloko.pl oferuje zawsze modną klasykę i dodatki vintage. Wyjątkowo piękne, precyzyjnie wykonane, niedrogie i zawsze niepowtarzalne drobiazgi dla kobiet, które cenią swobodę w kreowaniu własnego wizerunku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PayPal

Uzyskaj 8% zwrotu za zakup w iloko.pl

iloko.pl oferuje zawsze:

  • Akcesoria i biżuteria po przystępnych cenach

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w iloko.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.