Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Szukasz wyjątkowych i oryginalnych dodatków w postaci biżuterii, opasek do włosów, szalików czy apaszek? Sklep iloko.pl oferuje zawsze modną klasykę i dodatki vintage. Wyjątkowo piękne, precyzyjnie wykonane, niedrogie i zawsze niepowtarzalne drobiazgi dla kobiet, które cenią swobodę w kreowaniu własnego wizerunku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PayPal

Uzyskaj 8% zwrotu za zakup w iloko.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

iloko.pl oferuje zawsze:

  • Akcesoria i biżuteria po przystępnych cenach

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w iloko.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.