Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

International Drivers Association

Zyskaj 10% cashback za zakupy w International Drivers Association

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Przetwarzamy zgłoszenia z ponad 165 krajów na całym świecie. Aplikuj online już dziś. Zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na pytania i przesłanie ważnej kopii przedniej i tylnej strony prawa jazdy. Zostaniesz również poproszony o przesłanie cyfrowego zdjęcia paszportowego. Cyfrową wersję wyślemy w ciągu 2 godzin od zatwierdzenia, a wydrukowaną paczkę wyślemy w ciągu dwóch dni roboczych po zatwierdzeniu. Nieprawidłowe wnioski zostaną zwrócone. Jako kopię zapasową możesz uzyskać dostęp do cyfrowej wersji swojego IDP za pośrednictwem Mojego zamówienia. W przypadku zgubienia karty wyślemy kartę zastępczą i broszurę bez dodatkowych opłat. Międzynarodowe Prawo Jazdy jest dokumentem tłumaczeniowym i należy je zawsze okazywać wraz z prawem jazdy. Nie ma oficjalnego statusu i nie przyznaje żadnych przywilejów ani praw.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

International Drivers Association oferuje zawsze:

  • Uzyskaj międzynarodowe prawo jazdy w 8 minut

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Po dokonaniu zakupu w International Drivers Association, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.