Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Internetowy Kantor

Zyskaj 19,91 zł cashback za zakupy w Internetowy Kantor

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
InternetowyKantor.pl to najdłużej działający kantor internetowy w Polsce. Serwis umożliwia szybką i bezpieczną wymianę 19 walut oraz przelewy zagraniczne do blisko 70 krajów świata. Powstał w kwietniu 2010 roku, jako pierwszy kantor internetowy. Do dziś zarejestrowało się w nim ponad 480 tys. klientów. InternetowyKantor.pl oferuje szybką i bezpieczną wymianę zarówno czterech głównych walut: EUR, USD, CHF i GBP, jak i walut mniej popularnych takich jak: AUD, BGN, CAD, CZK, DKK, HKD, MXN, NOK, NZD, RON, SEK, SGD, TRY, ZAR. Przelewy zagraniczne wykonujemy do blisko 70 państw: Australia, Austria, Azerbejdżan, Bahrajn, Bangladesz, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny (w tym Hongkong i Makau), Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Indie, Indonezja, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kanada, Katar, Korea Południowa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malezja, Malta, Meksyk, Mołdawia, Monako, Niemcy, Nigeria, Norwegia, Nowa Zelandia , Paragwaj, Portugalia, RPA, Rumunia, San Marino, Singapur, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Tajlandia, Tajwan, Urugwaj, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy Koszt przelewów zagranicznych - od 0 zł do 100 zł, w zależności od kraju i trybu wysyłki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Internetowy Kantor oferuje zawsze:

  • Każda transakcja jest nadzorowana przez zespół doświadczonych specjalistów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Internetowy Kantor, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.