Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Irbis

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Irbis

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Piękna biżuteria na każdą okazję od Irbis.

Wyjątkowe wzornictwo, bogaty asortyment i troska o przyrodę to cechy, które wyróżniają Irbis.

Sklep irbis.style posiada naprawdę bogatą ofertę biżuterii na różne okazje i do każdej stylizacji.

Skompletujesz tu samodzielnie niepowtarzalny zestaw, skorzystasz z gotowych propozycji lub wybierzesz ten jeden, niepowtarzalny element biżuterii.

Irbis oferuje wyłącznie produkty wyselekcjonowane pod kątem jakości, designu oraz użyteczności tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jeśli lubisz się rozpieszczać, sprawiać piękne niespodzianki bliskim, a jednocześnie zależy Ci na przyrodzie, biżuteria Irbis z pewnością Cię zainteresuje!

Inspiracją do tworzenia biżuterii Irbis jest pantera śnieżna, inaczej zwana śnieżnym irbisem.

Pantera śnieżna jest nie tylko piękną muzą, dzięki której powstają majestatyczne, odważne projekty, ale także częścią całej filozofii marki.

Dzięki #pomagamzirbis możesz realnie przyczynić się do działania na rzecz tych dzikich zwierząt.

W Irbis dostępna jest dedykowana im kolekcja, z której część dochodu przeznacza się na fundację Save Wild Cats.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Irbis oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 40 zł.
  • 30 dni na darmowy zwrot.
  • Zamówienia pakujemy w 90% ekologicznie.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Irbis, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.