Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

iSpot

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w iSpot

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
iSpot tworzą doświadczeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem w ekosystemie marki Apple. iSpot to sklep internetowy oraz najbardziej rozbudowana sieć sprzedaży z salonami we wszystkich największych miastach w Polsce. iSpot posiada status Apple Premium Partner. Takie wyróżnienie otrzymują wyłącznie firmy spełniające wyśrubowane kryteria marki Apple. iSpot to wyjątkowe miejsce, zapewniające najwyższą jakość obsługi, profesjonalne doradztwo i kompleksowy charakter usług. Jako partner i autoryzowany sprzedawca Apple, mamy w swojej ofercie pełną gamę najnowszych urządzeń, akcesoriów oraz oprogramowania. Oferujemy zarówno komputery Mac stacjonarne jak i laptopy Macbook Air i Macbook Pro w różnorodnych konfiguracjach. Ponadto w iSpot można znaleźć najnowsze i poprzednie generacje słynnego smartfonu iPhone. Sklep Apple to także wielofunkcyjne iPady wyróżniające się ogromną mocą obliczeniową i nowoczesnym designem. Kolejną kategorią jest Apple Watch monitorujący ważne funkcje życiowe oraz postępy w treningach. W naszym iSpot dostępne są także oryginalne akcesoria Apple, gwarantujące pełną kompatybilność i niezawodne działanie. Szeroki wybór przewodów i przejściówek rozszerza możliwości urządzeń marki. Produkty dostępne w naszym sklepie umożliwiają również skuteczną ochroną sprzętu. Oferujemy najwyższej jakości torby, etui, folie i szkła ochronne. Ponadto w ofercie iSpot znajduje się profesjonalny sprzęt sieciowy, pojemne dyski, ergonomiczne klawiatury i myszki, a także monitory, rysiki, baterie, power banki, a nawet uchwyty samochodowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

iSpot oferuje zawsze:

  • Atrakcyjne finansowanie
  • Wsparcie
  • Pełna dostępność najnowszych urządzeń i akcesoriów Apple

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 40 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w iSpot, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.