Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

JetCamp

Zyskaj 2,25% cashback za zakupy w JetCamp

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Na stronie www.jetcamp.com odwiedzający mogą wyszukiwać, porównywać i rezerwować 22.000 kempingów i parków wakacyjnych w całej Europie. Strona jest dostępna w 6 językach (NL, FR, DE, IT, ES i EN). Rezerwacje i (przed)płatności na platformie JetCamp są dokonywane bezpośrednio na kempingu lub w parku wakacyjnym.

Stale rosnąca liczba kempingów z możliwością bezpośredniej rezerwacji w najbardziej poszukiwanych regionach turystycznych Europy, w tym nad jeziorem Garda we Włoszech, na Costa Brava w Hiszpanii i Langwedocji we Francji. Nasi partnerzy kontraktowi to znane sieci kempingowe i pojedyncze kempingi, które oferują wysokiej jakości zakwaterowanie, od przyczep stacjonarnych, przez stanowiska kempingowe, po namioty safari glamping.

Nasze opcje wyszukiwania i filtrowania pozwalają odwiedzającym zawęzić wyszukiwanie i znaleźć zakwaterowanie według własnych upodobań i/lub budżetu. Publikujemy wszystkie typy kempingów, w tym kempingi glampingowe i rodzinne, ale także mniejsze mini-kempingi i kempingi rolnicze oraz sezonowe kempingi pop-up.

Dobrze zbadane blogi JetCamp oferują mnóstwo informacji na temat kempingów, wakacji i sportów, takich jak lokalne rynki, kitesurfing, zakwaterowanie przyjazne zwierzętom i parki rozrywki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

JetCamp oferuje zawsze:

  • 22000 Kempingi & Parki wakacyjne
  • Zarezewuj & zapłać Bezpośrednio na kempingu
  • Najlepsza cena-Porównaj wszytskie ceny

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w JetCamp, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.