Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kamperomania

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Kamperomania

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Lubisz podróżować?

W ostatnich latach coraz powszechniejsze staje się podróżowanie kamperem, a w sklepie sklep.kamperomania.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby ułatwić sobie podróż w jakichkolwiek warunkach.

Kamperomania - kampery i przyczepy campingowe bez tajemnic

Ze sklepem sklep.kamperomania.pl w łatwy sposób wyposażysz swój pojazd we wszystkie niezbędne rzeczy, instalacje i dodatki, tak, aby nawet najdłuższa podróż była komfortowa i bezpieczna. Kamperomania oferuje kilkanaście kategorii produktów takich jak instalacja gazowa, wodna, kuchnia, ogrzewanie i wentylacja - w sklepie sklep.kamperomania.pl zamienisz swój kamper w drugi dom!

Sklep.kamperomania.pl - zrelaksuj się w czasie podróży

Wyjazd na wakacje kamperem to nie tylko wielka i niezapomniana przygoda, ale też Twój komfort i wygoda. Nie musisz rezerwować lotów do poszczególnych państw, hoteli i nosić za sobą bagaży. Chcesz w czasie podróży pooglądać telewizję? Nie ma problemu! Kamperomania ma w swojej ofercie kilka modeli telewizorów samochodowych, a także wiele innych akcesoriów, aby umilić Ci drogę.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kamperomania oferuje zawsze:

  • Kamper ma wszystko czego potrzebujesz
  • Brak opłat serwisowych
  • Brak limitu kilometrów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Kamperomania, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.