Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Katanamart

Zyskaj 1,75% cashback za zakupy w Katanamart

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Czy ćwiczysz sztuki walki i potrzebujesz wysokiej jakości sprzętu do swojego dojo?

Czy jesteś kolekcjonerem w poszukiwaniu unikalnego produktu do swojej kolekcji?

A może jesteś zapalonym entuzjastą kultury japońskiej, który chce kupić miecz wykonany tradycyjnym metodą albo piekny i solidny przedmiot, który przetrwa wiele lat?

Tak więc to jest strona dla Ciebie: jesteś KATANAMART!!

KIM JESTEŚMY

Katanamart to ty !!! Firma Katanamart rozwijała się przez lata dzięki sugestiom klientów i doświadczonych entuzjastów, procesowi, który składa się z godzin i dni razem, próbując przeanalizować, jak ulepszyć produkty, które teraz osiągnęły doskonałość w zakresie funkcjonalności i elegancji.

Nasz zespół jest silny i będzie się rozwijał z pomocą wszystkich; taka jest rzeczywistość, to jest nasza siła.

Dzięki Wam wszystkim.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Katanamart oferuje zawsze:

  • Ponad 11 lat w branży.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Katanamart, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.