Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kaufland - Gift Card

Zyskaj 1,5% 2% cashback za zakupy w Kaufland - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO KAUFLAND I ZYSKAJ CASHBACK! Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Marka Kaufland to niemiecka sieć hipermarketów, która na polskim rynku jest obecna już od ponad dwóch dekad (pierwszy sklep w naszym kraju otwarto w 2001 roku w Stargardzie). W jej asortymencie znajdziemy kilkadziesiąt tysięcy produktów (zarówno znanych jak i własnych marek) w niezwykle konkurencyjnych cenach. Kupisz tu nie tylko swoje ulubione artykuły spożywcze, ale również odzież, narzędzia, tekstylia czy środki czystości.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kaufland - Gift Card oferuje zawsze:

  • Artykuły najwyższej jakości
  • Duży wybór asortymentu

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości. Kartę podarunkową można zrealizować w każdym markecie Kaufland w Polsce. Realizacja karty może nastąpić wyłącznie po zeskanowaniu jej wydrukowanej wersji (kodu kreskowego) lub po podaniu numeru. Realizacja E-karty okazanej na ekranie telefonu lub komputera/laptopa nie będzie możliwa. Używamy jej wielokrotnie, aż do wyczerpania dostępnych środków. Karta nie podlega wymianie na gotówkę ani też nie jest wydawana z niej reszta.
PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Kaufland - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.