Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

KFC

Zyskaj 3zł 6zł cashback za zakupy w KFC

Zwrot za zamówienia dotyczy wyłącznie zamówień zrealizowanych przez przeglądarkę desktop. Zwrot nie będzie naliczany za zamówienia w aplikacji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
KFC - ty też kochasz ten smak? Złóż zamówienie online i ciesz się w domu czy pracy daniami proponowanymi przez restaurację KFC.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

KFC oferuje zawsze:

  • Chrupiący kurczak, sałatki i inne dania z KFC
  • Dostawa gratis

Ważne informacje

Zwrot za zamówienia dotyczy wyłącznie zamówień zrealizowanych przez przeglądarkę desktop. Zwrot nie będzie naliczany za zamówienia w aplikacji.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 49 dni

Po dokonaniu zakupu w KFC, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.