Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Klasykami

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Klasykami

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

W Polsce już od ponad 20 lat funkcjonuje Klub Zabytkowych Mercedesów, który zrzesza miłośników zabytkowych pojazdów tej marki.

Pasjonatów starszych aut wciąż przybywa. Ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup wymarzonego klasycznego auta, mogą wyrażać swoją pasję dzięki wyjątkowym produktom ze sklepu klasykami.pl.

Klasykami - z pasji do zabytkowej motoryzacji!

Twórcy strony klasykami.pl to prawdziwi pasjonaci wszystkiego, co stare i ma 4 kółka.

Mówią o sobie, że w żyłach zamiast krwi krąży im benzyna. Biorą udział w różnego rodzaju zlotach i rajdach zabytkowych samochodów.

Chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, a także wyszukują i prezentują interesujące oferty sprzedaży wymarzonych klasyków.

Pasję do zabytkowych pojazdów połączyli z grafiką, fotografią i dobrym designem. Tak powstały m.in. koszulki i bluzy z samochodami.

Klasykami - koszulki i gadżety dla automaniaków

Produktami sztandarowymi klasykami.pl są przede wszystkim bluzy i koszulki z klasycznymi samochodami. Możesz liczyć zarówno na wysoką jakość t-shirtów, jak i ich wyjątkowy design grafik.

Wybierz swoje ulubione auto i odnajdź je w jednej spośród czterech wersji: Classic&Original, Veloce, Vintage oraz Get out & Drive.

Skorzystaj też z oferty automaniakowych akcesoriów dodatkowych, jak czapki z daszkiem, brelok do kluczy, plakaty automobilist czy etui na telefon. Wszystko w całości poświęcone zabytkowej motoryzacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Klasykami oferuje zawsze:

  • Klasykami.pl od początku istnienia zajmuje się tematyką klasycznej motoryzacji.
  • W naszym sklepie staramy się łączyć pasję do zabytkowych pojazdów z grafiką, fotografią oraz dobrym designem.
  • Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz wiedzieć więcej na temat naszej działalności, napisz do nas.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Klasykami, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.