Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kohersen

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Kohersen

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Potrzebujesz poprawić jakość Twojej pracy w kuchni? Chcesz wzmocnić doznania kulinarne swoje i Twoich bliskich? Sprawdź rozwiązania, które proponuje producent urządzeń kuchennych Kohersen!

Kohersen - marka wysokiej jakości sprzętów kuchennych

Producentem urządzeń Kohersen jest firma DLF, która posiada już 25-letnie doświadczenie we wprowadzaniu rozwiązań usprawniających życie swoich klientów. Innowacyjne urządzenia kuchenne charakteryzują się też nowoczesnym designem. To wszystko sprawia, że przygotowywanie posiłków z wysokiej klasy produktami marki Kohersen, jest czystą przyjemnością, a skorzystać z nich może każdy amator gotowania, jak i kulinarny ekspert.

Urządzenia kuchenne i akcesoria - asortyment sklepu kohersen.pl

Dzięki produktom marki Kohersen gotowanie może być niezwykle relaksującą czynnością. Wielofunkcyjny robot kuchenny pozwoli Ci na łatwe przygotowanie doskonałych przystawek, dań głównych czy deserów. Zestaw naczyń STEAM & FRY pomoże Ci zadbać o zdrowie swoje i bliskich, dzięki niskotłuszczowym i lekkim posiłkom gotowanym na parze. A jeśli jesteś pasjonatem kuchni azjatyckiej, to koniecznie musisz skorzystać z woka pokrytego dwustronną, nieprzywierającą powłoką, aby przyrządzić swoje ulubione danie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kohersen oferuje zawsze:

  • Wysokiej jakości sprzętów i akcesoriów kuchennych.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Kohersen , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.