Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto Biznes

Zyskaj 175 zł cashback za zakupy w Konto Biznes

Cashback przyznany będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że Klient składający wniosek potwierdzi w rozmowie z doradcą call center zainteresowanie otwarciem konta, a następnie otworzy je samodzielnie, z pomocą tego doradcy, przez dedykowaną aplikację, bądź też za pośrednictwem kuriera. UWAGA: Wniosek może nie zostać poprawnie policzony w przypadku wysłania go z przeglądarek Firefox i Edge z domyślnymi ustawieniami (blokowaniem trackerów firm trzecich).

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Konto Biznes : odbierz do 1300 zł premii!. 50 zł - za otwarcie konta przez aplikację i i wpłatę w ciągu pierwszego miesiąca od otwarcia konta minimum 1000 zł. 150 zł - za przelewy do ZUS i US, co miesiąc przez 6 kolejnych miesięcy,a premia wyniesie co miesiąc 25 zł. 600 zł - przez 6 miesięcy za płatności kartą Visa Business zwrot w wysokości 3% (max 100 zł) Twoich miesięcznych płatności 200 zł -za podpisaną umowę o terminal płatniczy w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta i regularne wpływy z transakcji w wysokości min. 500zł przez 3 miesiące. 300 zł - za skorzystanie z oferty kredytowej w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta. Szczegółowe warunki promocji w Regulaminie

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konto Biznes oferuje zawsze:

  • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy
  • 0 zł przelewy Elixir przez 12 miesięcy w CA24 eBank i CA24 Mobile
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach przy naszych placówkach

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni od podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 77 dni

Po dokonaniu zakupu w Konto Biznes, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.